Monika Kastelik

Jakie czasy, taki trening.

Nikt z nas nie wie kiedy Świat wróci do normy, a patrząc dalej, nie mamy pojęcia jakie obostrzenia będą stanowiły o pracy trenera. Nie chcę czekać, a w związku ze zmianami, które dotknęły sektor usług, w tym także świat sportu i rekreacji, chciałabym przedstawić moją aktualną ofertę na współpracę oraz pracę zdalną. 

Moje usługi online obejmują:

 • trening ogólnorozwojowy, pro-zdrowotny, funkcjonalny.
 • trening rekompozycji ciała, sylwetkowy.
 • trening budowania wytrzymałości siłowej i kondycji.
 • trening przygotowujący do startów w zawodach biegowych miejskich, a także o charakterze górskim (maraton i ultramaraton).
 • programowanie żywienia, konsultacje indywidualne.

Metody działania:

 1. SPOTKANIE INDYWIDUALNE ONLINE – trening personalny, podczas którego trenujący wykonuje ćwiczenia techniczne proponowane i pokazywane w czasie rzeczywistym. Formuła przeznaczona zarówno dla osób początkujących, które planują poznać techniki by prawidłowo wykonywać trening w domu, a także dla zaawansowanych, którzy potrzebują zewnętrznej motywacji. Formą przekazu jest tutaj aplikacja skype oraz zoom. Koszt ustalany indywidualnie w zależności od ilości spotkań.
 2. ARKUSZ Z PLANEM PERSONALNYM – trening realizowany samemu po wcześniejszych konsultacjach. W poniższym schemacie trenujący otrzymuje arkusz z indywidualnym programem, progresowalnym w czasie. Ilość dni treningowych uwarunkowana jest indywidualnymi możliwościami (sprzęt, czas, cel). Konsultacja odbywa się poprzez skrzynkę mailową, telefonicznie lub przy użyciu aplikacji mobilnych skype/zoom/whatsapp. Koszt 50-150 zł/m-c.
 3. TRENINGI GRUPOWE – zajęcia grupowe zorganizowane w określonych dniach i godzinach. Formuła, która umożliwia kilkunastu osobom realizować program w czasie rzeczywistym. Zajęcia przy użyciu aplikacji zoom. Pierwsze zajęcia gratis, kolejne w zależności od wybranego pakietu:
  a. jednorazowo 15 zł
  b. 2x w miesiącu 25 zł
  c. 4x w miesiącu 45 zł
  d. 8x w miesiącu 80 zł
 4. KONSULTACJA ŻYWIENIOWA – indywidualne menu dopasowane do typu genetycznego, rodzaju wykonywanej aktywności fizycznej oraz trybu pracy i preferencji kulinarnych. Konsultacje online poprzez skrzynkę pocztową po wypełnieniu ankiet metabolicznych. Szczegóły na stronie www.ironia.info

 

 

Bezpośredni kontakt:
tel: 604261728
gmail: [email protected]
www.monikakastelik.pl
www.ironia.info

Podaj ten wpis światu