Monika Kastelik

Sport od zawsze był moim sposobem na spędzanie czasu. Pasjonuje mnie zarówno ruch jako bodziec dla ciała, ale i jego efekt końcowy. Jestem estetką. Jeszcze parę lat temu aktywnie spędzałam czas w pracy , a teraz po pracy szukam sposobów aby się rozruszać.

Z doświadczenia wiem, że najtrudniej jest wykonać pierwszy krok. Siła mentalna buduje fizyczną, odwrotnie działa to tak samo.

Co tutaj znajdziecie? Szczerość i doświadczenie sportowca, który po przeszło 20 latach pracy fizycznej z chęcią podzieli się wiedzą i swoim warsztatem pracy.

Wspomniane 20 lat to zajęcia grupowe o różnorodnym charakterze od treningu stabilizacji BODY BALL, elementy POWER BARBELL, energetyczne K2 HIKING, spalające INDOOR CYCLING, ruch funkcjonalny z elementami CROSSFIT, siłowa praca przy użyciu CIĘŻARÓW WOLNOSTOJĄCYCH , ale także praca o charakterze zdrowotnym kobiet typu PELVIC FLOOR SAFE.

Od kilku lat jestem pochłonięta systemem odżywienia komórkowego w protokole INTERMITTENT FASTING. Porozmawiamy też o detoksykacji naturalnej suplementacji i żywieniu w sporcie. Każda z wyżej wymienionych jest udokumentowana i potwierdzona latami praktyki.

Dziękuję, że to jesteś.