O mnie

Monika Kastelik: 

Nauki społeczno -polityczne. Trener pasjonująca się sportem ekstremalnym.

Dyplomowany magister Nauk Politycznych dwóch fakultetów: Europeistyka i Politologia Samorządowa. Studia i zdobyta wiedza dały mi szeroki pogląd na Świat, jego historię, wytwory i problemy. Nauki społeczne uwrażliwiły mnie na problemy globalizacyjne, środowiska,  jednostki czy rodziny  i to dzięki zdobywanej za młodu wiedzy potrafię wyłapać potrzeby najmniejszych grup społecznych.  Nauczono mnie głębokiej psychoanalizy, dlatego w swojej aktualnej pracy kieruję się zmysłem czucia. Prowadząc swoich podopiecznych staram się rozumieć ich potrzeby,   nie oceniam, a szukam najlepszych możliwych rozwiązań. Łączę te umiejętności głównie w treningach personalnych.

Mam 35 lat i od przeszło 16 zajmuję stanowisko trenera. Pierwsze sportowe kroki stawiałam na parkiecie sal fitness, kiedy klubów sportowych było zaledwie 5 na całe miasto Bielsko – Biała, pracowałam jako trener i szkoleniowiec formuły INDOOR CYCLING EVOLUTION, otarłam się o zajęcia BODY MIND, stworzyłam silną grupę trenujących pań, przekonując je że siła może poprawiać wygląd, samopoczucie i zdrowie (PELVIC FLOOR SAFE – sportowe dno miednicy).  Spełniłam marzenie posiadania swojego miejsca, które wspólnie z Sebastianem Gęsior założyliśmy w 2010 roku – mowa o Studiu Treningów Personalnych IRONia Bielsko – Biała. Od 5 lat jestem ekstremalnie pochłonięta treningiem kondycyjnym, wytrzymałości siłowej. Kocham naturę/góry i wszystkie aktywności w terenie. Aktualnie czynna jako trener na siłowni, przygotowuję się do swoich startów w zawodach o charakterze ULTRAMARATONU (dystans powyżej 42 km).

W życiu trzeba być tak trochę i odważnym i niemożliwym.

 


Zapytana:
jak żyć Pani, jak żyć?…
odpowiem:
LIVE SLOW. Mądrze wybieraj, w oparciu o zasady minimalizmu i naturalizmu. Ja tak żyję i czuję się i wyglądam coraz lepiej.


2018(miesiąć – wydarzenie)

2017(miesiąć – wydarzenie)

2016

2015

2014

2013