Coaching

_MG_8110-Edit-2Kilka lat temu kiedy na rynek wchodził zawód TRENERA PERSONALNEGO, wszystkim pracującym w branży fitness wydawało się, że nic lepszego się już nie pojawi. Tymczasem z biegiem czasu trenujący potrzebowali  więcej uwagi zarówno z zakresu dietetyki czy też sugestii apropos efektywnej regeneracji. Kontrola na tak wielu płaszczyznach zrodziła nowe zjawisko, o które dopomina się coraz więcej Polaków. COACHING. Zwróciliście uwagę dlaczego tak ciężko Wam utrzymać formę przez cały sezon lub co powoduje, że po dłuższym wolnym macie +- 3 kg więcej na wadze? Jest to spowodowane procesem „samo-oszukaństwa” i braku dyscypliny.  Sięgając więc do  czasów szkoły gdy istnieje  ZBRODNIA trzeba wymierzyć  KARĘ”.
Coaching (z ang. coaching – korepetycjetrenowanie) – to interaktywny proces szkolenia, poprzez metody związane z psychologią, realizowaniem procesu decyzyjnego do zaspokajania potrzeb, który pomaga pojedynczym osobom lub organizacjom w przyspieszeniu tempa rozwoju i polepszeniu efektów działania oraz osiągnięcia celu. Dzięki coachingowi podopieczni ustalają konkretniejsze cele, optymalizują swoje działania, podejmują trafniejsze decyzje i pełniej korzystają ze swoich naturalnych umiejętności.  Coaching jest procesem, którego głównym celem jest wzmocnienie świadomości oraz wspieranie osoby w samodzielnym dokonywaniu zamierzonej zmiany w oparciu o własne odkrycia, wnioski i zasoby.

BRAK CI WIARY W SIEBIE LUB POTRZEBUJESZ BATA NAD SOBĄ ABY ZŁAPAĆ EFEKTY ĆWICZEŃ? DZWOŃ.

CHCESZ WSPARCIA NA CO DZIEŃ I POZA KLUBEM? SKONTAKTUJ SIĘ (DROGĄ MAILOWĄ/ TELEFONICZNA) W CELU USTALENIA SZCZEGÓŁÓW.Skontaktuj się !